_

داستان ما

سید داود موسوی زاده

من داود موسوی متولد سال ۱۳۶۷ هستم. تحصیلات خودم را در رشته های MBA دانشگاه اصفهان و DBA ادامه دادم. از سال ۱۳۹۰ وارد فضای کسب و کار شدم و در این سالها در زمینه دیجیتال مارکتینگ و توسعه فردی تجربه اندوزی کردم و موفق شدم طرح توسعه فردی IDP را در یکی از سازمانهای بزرگ کشور پیاده سازی نمایم. شاید براتون سوال باشه که این مبحث چیه که در این صورت با مطالعه مقالاتی که در سایتم گذاشتم میتونید در این حوزه کاربردی اطلاعاتتون رو بالا ببرید.

بعد از همکاری طولانی مدت با سازمان فنی حرفه ای، گواهینامه راهبر عالی کسب و کار را دریافت کردم که این گواهینامه دارای اعتبار بالایی هست و کمتر کسی میتونه این مدرک رو بگیره.

به عنوان مشاور ارشد بانک اطلاعات مشاغل ایران ،شرکت آسایش گستر ،بیمه پارسیان ،سالن های آرایشی ، چندین مجموعه محصول محور و خدماتی و… فعالیت داشتم و موفق به ایجاد سبک جدیدی از کسب و کار در این زمینه ها شده ام. در فاز دوم در حوزه برند سازی و مشاور کسب و کار اقدام کردم و هم خودم و هم تیم تحت هدایتم رو از نظر دانشی و تجربی به روز کردم. در حوزه های بهینه سازی و سئو و همچنین تولید محتوا چندین سمینار و کلاس آموزشی داشته و در این حوزه فعالیت زیادی داشته ام.

مشاور شغل در اصفهان
_

ما کی هستیم

توی تیم ما چخبره

در این سایت تمام تلاش من و بچه های گروه در جهت ارائه تجربیات و هر آنچه فراگرفته ام در زمینه های توسعه فردی، توسعه کسب کار، سیستم سازی بیزینس، آموزش های تخصصی، ایجاد بستر دیجیتال مارکتینگ و مشاور برند سازی میباشد. امیدوارم بتونم قدمی هرچند کوچک در پیشرفت شما عزیزان بر دارم.

با توجه به راه اندازی این سایت در زمانی اندک ،هنوز موفق به بارگذاری تمام مطالب نشده ام. در آینده ای نزدیک جدا از مطالبی مفید و کار بردی برای شما عزیزان، آموزش های غیر حضوری (مجازی) نیز در این سایت بارگذاری میگردد تا شما عزیزان بتونید از آنها بهره لازم را ببرید. در کنار شما ایستاده ام تا به روشن شدن مسیر کسب و کارتان کمک کنم.

راستی تیم ما از شصت هفتاد تا جوون متخصص در حوزه های متفاوت تشکیل شده.خیلی وسواس به خرج دادم تا تونستم این دسته های گل رو کنار هم جمع کنم تا بتونم به بهترین شکل ممکن خواسته های شما عزیزان را انجام بدم.بچه های ما در زمینه های زیر متخصصن

  • طراحی وبسایت
  • سیستم سازی
  • شبکه های اجتماعی
  • تحلیل بازار
  • باشگاه مشتریان
  • بازاریابی تخصصی
_

تیم ما

_

تیم لیگ برتری ما

سرپرست واحد تولید محتوا

ریحانه خدابخشی

مدیر سوشال مدیا

حسین رنجبر

کارشناس باشگاه مشتریان

زهرا مسائلی

تحلیل گر بازار

مهران عابدینی

کارشناس تولید محتوا

زهرا بیگی

کارشناس بازاریابی

سمیه عزیزی

کارشناس بازاریابی

آرزو خدابخشی

کارشناس فضای مجازی

شیدا مرادی

_

چه کارهایی انجام دادیم؟

_

ما حال کسب و کارتون رو خوب میکنیم

8Kکاربر
70+نیروی متخصص
30+جایزه
900+بیزینس
_

چه کسی به ما اعتماد دارد؟

مشتریان خوشحال ما

با من تماس بگیرید
سوالی داری دوست من؟
ارسال در واتس اپ