دیجیتال مارکتینگ چیست | شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

http://davodmosavi.ir/%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%aa%db%8c%d9%86%da%af/

دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده

دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده (داستان): چند روز پیش یکی از دوستان را بعد از مدت طولانی دیدم. همیشه از اینکه وقت نداره شاکی بود. اینقدر خودشو درگیر کسب و کار خودش کرده بود.حتی وقت یه گردش رفتن با خانواده و دوستاش و یا خرید ساده را هم نداشت. وقتی دیدمش و احوال پرسی کردیم دیدم که لباس ست خیلی قشنگی پوشیده.جالب اینکه لباسا با کفشش ست بود.اتفاقا برند هم بود.گفتم چقدر خوشتیپ شدی.کی وقت کردی بری اینا را ست کنی و بخری؟ توکه همیشه سر کاری و از نداشتن وقت شاکی هستی. جواب داد دیروز وقتی سر کار بودم اینترنتی خرید کردم.در واقع تعریفی از دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده را ارائه داده است.

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

شاید اگه ۱۰ سال پیش به کسی میگفتی دیجیتال مارکینگ به زبان ساده را تعریف کن. و یا بیا کفش و لباستو بدون اینکه ببینی و پرو کنی از اینترنت بخر از ۱۰۰ نفر ۹۹ نفر مسخرمون میکردن یا نمیدونستن.اما الان چی؟ما به اون روزا میخندیم و حسرت میخوریم که ای کاش من۱۰ سال پیش درک الانم را داشتم و چنین بیزینسی راه مینداختم.و الان چقدر شرایطم عالی بود و برند خودمو داشتم.قطعا اگه الان یه تصمیم درست برا کسب و کارتون و حتی آیندتون نگیرید بازم هم ۵ سال دیگه همون لبخند و همون حسرت سراغتون میاد.این موضوع نشان دهنده تحوله.تا ما تحول را در کارمون ایجاد نکنیم نمیتونیم موفق باشیم.تحول مثبت به سمت یه ایجاد یک کسب و کار.که اتفاقا کسب و کار پول سازی هم هست.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست؟آیا تعریفی از آن میدانیم.ماها عادت داریم که در مورد موفقیت آدمای بزرگ و برند هاوشون حرف بزنیم.به شبکه های اجتماعی اون ها سر بزنیم. اما مثل اونها برای موفقیتمون تلاش نکیم.
قراره امروز یه چیزایی را باهم یاد بگیریم.قراره برای آیندمون برنامه ریزی کنیم.باید یه تغییراتی را در زندگیمون اعمال کنیم ،تا ۵ سال دیگه بقیه در موردمون حرف بزنن و لبخندش برای ما باشه و حسرتش برا اونها. قطعا بعضی از شما کسب و کار های دارید که بعضی هاشون بسیار موفق و بعضی ها اون طوری که دلمون میخاد پیش نمیره.قرار نیست از امروز به بعد هممون بیل گیتس و زاکربرگ بشیم یا هممون دیجیکالا و اسنپ و تپسی و دیوار و… بشیم اما میتونیم حداقل در آینده خودمون تاثیر بگذاریم و جزو بیزینس های موفق باشیم.در واقع امروز میخایم یاد بگیریم چطور برای مشتریان یک سال دیگه و بیشتر برنامه ریزی کنیم تا بتونم تا اون زمان بازار را دست بگیریم.در واقع داریم جواب این سوال را میدیم که دیجیتال مارکتینگ چیست؟ خوب بحث امروز ما دیجیتال مارکتینگه.
اول یه تعریف ساده از این موضوع براتون میگم.درواقع جواب سوال دیجیتال مارکتینگ چیست اینطور تعریف میشه که:
وقتی شما با استفاده از ابزار های اینترنتی مانند فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و ابزار های از این قبیل برای تبلیغ محصولات و خدمات و یا بازاریابی و فروش آنها و یا اعتبار بخشیدن به برندتون اقدام میکنید این موضوع را دیجیتال مارکتینگ میگویند.بزرگان این فن ، دیجیتال مارکتینگ را به یک چتر تشبیه میکنند که در بر دارنده بسیاری از روش ها و ابزار هاست.ما در این تعریف چنتا کلید واژه داشتیم.که در ادامه به اونها میپذدازیم.
  • ابزار ها
  • فضای مجازی
  • شبک های اجتماعی
  • برند
  • تبلیغات

شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

شرکت دیجیتال مارکتینگ در اصفهان میتواند کمک شایانی به کسب و کار های یاین استان نماید.این توضیح نشون میده که ورود به فضای دیجیتال ماکتینگ فرا تر از داشتن یک سایت یا پیج اینستاگرام و یا ورود به شبکه های اجتماعی است.در واقع دیجیتال مارکتینگ یک تفکر است. که باید بر بیزینس و کسب و کار شما و حتی بر برند شما حاکم بشه. شاید از خودتون بپرسید جایگاه ما دردیجیتال مارکتینگ ؟ بزارید از اینجا شروع کنیم.شخصی که میخاد یه دیجیتال مارکتر بشه. باید یسری اعداد و ارقام خاص را بدونه.اجازه بدید یکی از یکی از اون اعداد و ارقام استفاده کنم. تا بتونیم درک بهتری از موضوع داشته باشیم.
تولید ناخالص کل دنیا ۸۰۰۰۰ میلیارد دلاره.از این مقدار ۲۳۰ میلیاردش سهم دیجیتال مارکتینگه در مقابل افلاین.۱۵۰ میلیارد از این مبلغ در اختیار گوگل و فیس بوک و آمازون و … اینهاست.کل دنیا سهمش ۸۰-۹۰ میلیارد دلارمیشه. ایران از نظر جغرافیایی۱٫۴ درصد دنیاس و از نظر اقتصادی حدود ۰٫۷ تا ۰٫۹ اقتصاد دنیارا در اختیار داره.اگر ۰٫۷ را در نظر بگیریم یعنی ۰٫۷ از ۸۰ میلیارد دلار که میشه حدود ۵۴۰ میلیون دلار.اگر با دلار ۱۰۰۰۰ تومن هم حساب کنیم میشه حدود ۵۴۰۰  میلیارد تومن.یعنی نسبت به میزان اقتصادمون از دنیا حقمون از دیجیتال مارکتینگ همین قدره.
اما در واقعیت چقدر از این فضا را استفاده میکنیم؟۱۰ %یعنی ۶۰۰میلیارد تومن. شاید این یک مشکل بزرگ باشه اما یه فرصت خیلی بزرگ هم هست که ما میتونیم از اون استفاده بهینه کنیم.
یکی دیگه از اون آمار ارقام کلیدی اینجاس.

https://davodmosavi.ir/%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d8%b1%da%a9%d8%aa%db%8c%d9%86%da%af/

ببینید چقدر مخاطبین تلوزیون در این چند سال تغییر کرده است.در واقع این بیننده ها کجا رفتن؟یا چه رسانه ای را برای دنبال کردن انتخاب کردن؟من بهتون میگم. میدونید چنتا تلفن همراه هوشمند در کشور وجود داره؟
تا سال ۹۲ حدود ۲ میلیون تلفن همراه در کشور با برند های مختلف وجود داشته.الان نزدیک به ۵۰ میلیون نفر در ایران از تلفن همراه هوشمند استفاده میکنند. این تعداد چند ساعت در روز از گوشی استفاده میکنند؟۴۶ درصدشون بالای ۵ ساعت از گوشی استفاده میکنند. که اکثرا این استفاده از اینترنت و فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستش. رنج سنی این افراد بیشتر بین ۱۵ تا ۲۵ ساله.
کاری به مسائل اجتماعی و هنجار هاش ندارم.این آمار نشان از یک منبع فوق العاده و یک بازار مستعد دارد.بازاری مستعد و فعال برای کسب و کار .منظور من فقط مغازه ها و شرکت ها و بیزینس های رسمی نیست.منظور من تمامی راه هایی که میشه به طور حرفه ای ازاون کسب درآمد کرد.منظور من همه راه های رسمی و غیر رسمی تجارت هست. این نسل ۱۵ تا ۲۵ سال در واقع بازار هدف و بازار اصلی ۵ تا ۱۰ سال آینده مارو تشکیل میدن.ما برای اینها چه برنامه ریزی کردیم؟

Digital Marketing در اصفهان

آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان یکی از خدماتی است که ما برای انتقال تجربیات در نظر گرفته ایم.پس باید بدانیم برای اینها چه برنامه ریزی کردیم؟قراره دوباره همون لبخند تلخ و حسرت رو مجددا تجربه کنیم یا اینکه میخواید شروع کنید و برای آینده ای روشن و جذاب برنامه ریزی کنید؟ اگر میخواید بازار در دستتون باشه باید از الان بیزینس پلن یا طرح کسب وکار و استراتژی تون را بنویسید.تمامی  موارد ذکر شده سرفصلی جدا برای Digital Marketing میباشد.

دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

نمیخوام خیلی سختش کنم.در واقع باید بدونید در بدترین حالت و یا شرایطی فعلی و در بهترین حالت ممکن قراره چی بشه؟ شما قراره چه عکس العملی نشون بدید؟باید بدونید هدفتون چیه و راههای رسیدن به این هدف را بررسی کنید. بهترین راه رو انتخاب کنید.بحث بیزینس پلن و استراتژی یکمی تخصصی و مفصله که در موردش در آیتم های مختلف صحبت خواهیم کردحتی برای آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان هم برنامه های زیادی داریم.در این رابطه بحث توسعه هم مطرح میشه. شما میتونید به قسمت توسعه فردی یا توسعه شغلی مراجعه کنید.
دیجیتال مارکتینگ چندین و چند ابزار داره.هر شخصی باید بهترین ابزار را انتخاب کنه و بتونه با اون به موفقیت برسه.اگر برای آموزش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان نیاز به کمک داشتید روی من حساب کنید..این ها همون نکات مهمی هستن که در بیزینس پلنتون باید بهش توجه کنید.مثلا من میخام یک فروشگاه خانگی داشته باشم.هدفم اینه که بتونم روزی ۵۰۰۰۰۰ تومن فروش داشته باشم.برای این کار نیاز دارم در ابتدا بازار رو بسنجم.جامعه هدفم را پیدا کنم.باید بانک اطلاعاتی قوی داشته باشم.این ها واردی هست که جداگانه مورد بررسی قرار میدهیم.
شاید نیاز اساسی بسیاری از کسب و کار ها در اصفهان داشتن یک مشاور دیجیتال مارکتینگ در اصفهان و یا یک مشاور کسب وکار در اصفهان باشه.در این صورت میتونید روی کمک من حساب کنید.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× شش = 12

با من تماس بگیرید
سوالی داری دوست من؟
ارسال در واتس اپ