مشاور کسب و کار در اصفهان | راه اندازی کسب و کار در اصفهان | مشاور شغلی در اصفهان

برگزاری کمپین های هدفمند
با برگزاری کمپین ها انفجار فروش را رقم بزنید
یه قرار داد عالی و شروع پیشرفت
هیچ پیشرفتی اتفاقی نیست. برای شروع هر چه زودتر اقدام کنید
حس خوب موفقیت
نوع کسب و کارتون مهم نیست. سبک مدیریت شما عامل موفقیت خواهد بود
Previous
Next

مشاور کسب و کار در اصفهان

چرا بعضی کسب و کار ها در این روزها با مشکلات بزرگی رو به رو شده اند در حالی که برخی با سرعت رو به جلو حرکت میکنند. به طور حتم انتخاب هوشمندانه یک سغل و کسب و کار مناسب و یا توسعه و رونق کسب و کار فعلی شما میتواند تحقق اهداف کاری شما را درپی داشته باشد. تمام تلاش من این است که تجربه بدست آمده از همکاری با شرکت ها و کسب و کار هایی که به واسطه اعتماد به من در راه تعالی خود موفق بوده اند را در اختیار شما عزیزان قرار دهم. در این زمینه در حوزه های آموزش و مدیریت بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، آموزش های تخصصی پرسنل و جانشین پروری و همچنین توسعه مدیران و استفاده از متد IDP و همچنین تبلیغات و برند سازی توانایی توسعه کسب و کار شما را دارا هستم.
انتخاب یک مشاور از یک منطقه جغرافیایی خاص برای کسب و کار های همان منطقه میتواند بسیار ارزشمند و موثر باشد. داشتن اطلاعات جمعیت شناسی، ایجاد شبکه سازی برای شما و بیزینس های دیگر، استفاده از ارتباطات قوی جهت برند سازی، تبلیغات هدفمند و … میتواند از معدود مزایای انتخاب یک مشاور بومی باشد. به طور مثال انتخاب مشاور کسب و کار در اصفهان میتواند زمینه ساز ارتباط شما با دیگر برند های منطقه به واسطه همین ارتباط باشد. برای درک هرچه بهتر شرایط و موضوع مشاور کسب و کار و آشنایی با وظایف و توانایی های یک مشاور توسعه کسب و کار، در این حوزه توضیحاتی را آورده که شما رو به مطالعه این مقاله دعوت میکنم.

 انتخاب مشاور کسب و کار

استفاده از مشاور کسب و کار در اصفهان موضوع جدیدی نیست. اما به دلیل رقابت بالا در بیزینس های امروز بحث در مورد مشاوره کسب و کار برای صاحبان مشاغل اهمیت زیادی پیدا کرده است. خیلی از افراد به دنبال این هستند که در موضوعاتی مثل کار آفرینی در منزل ، کسب و کار اینترنتی ، کارگاه تولیدی پرسود و … ورود پیدا کنند. این افراد می خواهند با استفاده از این عوامل به درآمد های بالایی برسند. حتی بسیاری برای رشد کسب و کار خود ایده هایی در سر دارند و به دنبال پیاده سازی این ایده ها هستند. اینجاست که انتخاب مشاور کسب و کار حرفه ای به شما کمک بزرگی میکند.
در پیشرفت یک فعالیت اقتصادی عوامل زیادی دخیل است. این موضوع ممکن است شما را گمراه کند. البته باید تبلیغاتی که هدفی جز کلاه برداری ندارند را بشناسید. تبلیغاتی مانند : ما شما را پولدار میکنیم، افزایش ثروت در فلان مدت و …  مطمئنا من هم پیشگو و جادوگر نیستم که بخواهم این پیشنهادات را به شما بدهم. اما تمام تلاش خود را به کار گرفته ام تا با در نظر گرفتن همه استراتژی ها ، ریسک ها و پروسه های رشد و توسعه بهترین پیشنهادات را به شما بدهم و کمکی به تسهیل انتخاب شما کرده باشم. به طور حتم تحلیل علایق و استعداد های شما و همچنین در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعفتان از دیگر عوامل تاثیر خواهد بود. پس برای اینکه بتوانید سوالات خود را پاسخ دهید و نقاط تاریک این موضوع برای شما تبدیل به روشنایی شود باید هوشیار باشید.
اما با استفاده از چه پارامتر هایی باید یک مشاور را انتخاب کرد. یک مشاور خوب علاوه بر توانمندی های لازم در حوزه تحلیل بازار، عارضه یابی، سیستم سازی، دیجیتال مارکتینگ و بسیاری از مهارت های لازم این حوزه باید دارای سابقه مناسب و تحصبلات مرتبط درکنار تجربه لازم باشد. این عوامل میتواند موجب تصمیم سازی مناسب برای موقیت کسب و کار شما باشد. یک مشاور شغلی معتبر باید ایده های کسب و کار جدید را بداند و بشناسد تا بتواند بهترین پیشنهاد را به شما بدهد. همچنین درک بالایی از روانشاسی داشته باشد تا بتواند توانایی ها و شرایط روحی شما را بسنجد و نسبت به نیاز شما پیشنهادات را ارائه کند.

وظایف مشاور کسب و کار

برای انتخاب یک مشاور خوب ابتدا باید بدانید چه انتظاری از او دارید و بودن چنین شخصی باید چه تغیری برای شما و کسب و کارتان رقم بزند. پس بهتر است در مورد وظایف مشاور کسب و کار بیشتر آگاه باشید. یک مشاور خوب می تواند ایده هایی برای کسب و کار با توجه به مهارت های شما ارائه کند و یا با معرفی فرصت هایی بازار کسب و کارتان را رونق ببخشد. به عنوان مثال ، اگر شما داری یک تولیدی باشید می تواند کسب و کار شما را با ارئه راه کارها و روش های رونق ببخشدن به قدری که شاهد فروش چند برابر بیشتر از قبل باشید متحول کند.
همان گونه که گفته شد تنها ایده نمی تواند برای شما راه حل باشد. پس نیاز است جهت شروع به کار و نحوه ی درآمدزایی کسب و کار یک مشاور خوب همراه شما باشد تا بتوانید از این بازار به بهترین نحو استفاده ببرید. برای درک این موضوع باید در حوزه توسعه فردی و استفاده از متد جدیدی به نام IDP تحقیق کنید.
من به واسطه تجربه ای که در این چند سال کسب کردم به این نتیجه رسیددم که از مهمترین وظایف مشاور کسب و کار کشف استعداد ها و مهارتهای شماست. این موضوع میتواند تاثیر مستقیم در موفقیت یا شکست کسب و کار شما داشته باشد. گرچه به اعتقاد بسیاری بحث سرمایه را می توان اصلی ترین بخش از شروع کسب کار دانست. اما میتوان تلاش ، خلاقیت ، استعداد و نبوغ را جای گزینه سرمایه مالی قوی کرد.

مشاور کسب و کار کیست

اولین و مهم ترین مهارت یک مشاور کسب و کار تجربه اوست. اگر بتواند تجربیات و توانایی های خود را به شما انتقال دهد به طور حتم شما را به سمت موفقیت سوق خواهد داد. اما مشاور کسب و کار کیست؟ ممکن است شما بخواهید با یک سرمایه شخصی اندک و یا گرفتن وام یک کسب و کار جدید را برای خود راه اندازی کنید. این اتفاق در حالی رخ میدهد که شما در آن حوزه تجربه ای ندارید و برای اولین بار است که می خواهید وارد این کسب و کار شوید. اینجاست که شما نیاز به یک مشاوره راه اندازی کسب و کار جدید دارید تا به شما کمک کند فرصت ها را بهتر بشناسید و بتوانید به بهترین نحو این ایده را اجرا کنید.
شاید شما در حوزه ای که می خواهید وارد شوید تمام راه ها را بلد باشید و نیازی به مشاور برای راه اندازی نداشته باشید. و تنها به فکر این هستید که چگونه بتوانید سرمایه خود را افزایش دهید و راه های سرمایه گزاری را فرا بگیرید. در اینجاست که مشاوره کسب درآمد می تواند به شما کمک شایانی کند. شاید کسب و کار شما به شکل سنتی باشد و شما نیاز به این دارید که با روش های جدید بیزینس خود را اداره کنید.
این نکته را باید مورد توجه قرار داد که مشاوره ی کسب و کار را نباید با مشاوره های اقتصادی و یا سرمایه گزاری یکی دانست. این نوع از مشاوره ها بیشتر به شما نحوی سرمایه گزاری در بازار های مالی مثل طلا ، ارز و مسکن را پیشنهاد می دهند. اما مشاور  کسب و کار به شما در توسعه کسب و کار تان کمک میکند.

مشاور شغلی در اصفهان

امروزه می توان شاهد تنوع شغلی بسیار زیادی بود و این در حالی است که پدران ما این همه گزینه شغلی را برای خود نداشته اند. حال سوال اینجاست که در بین این همه شغلی که وجود دارد کدام شغل می تواند مناسب من باشد؟ در کدام شغل می توانم رضایت شغلی داشته باشم؟ در این روز ها تعریف افراد از شغل خوب بسیار متفاوت با قبل است. یک شغل خوب علاوه بر این که بتواند ما را به دآرمد خوبی برساند باید در راستای علایق و استعداد های ما نیز باشد. شاید چند سال پیش اگر درباره مسائلی مانند استعدادیابی و علاقه شغلی حرف می زدیم موضوعی خنده دار به نظر میرسید اما امروزه اوضاع  فرق کرده است.
ممکن است شما هم در مسیر رسیدن به شغل مناسب تان دچار سردرگمی شوید و یا نمی دانید که از چه شغلی خوشتان می آید و می خواهید در کدام شغل بمانید. در این جاست که شما نیاز به یک مشورت بزرگ دارید که بتواند منجر به تصمیم گیری بهتر شما در انتخاب شغل باشد. همچنین این راهنمایی می تواند باعث صرفه جویی در زمان و سایر منابع شود و یک زندگی رویایی را برای شما بسازد.
یک مشاوره شغلی در اصفهان می تواند شما را از این سردرگمی و پیچیدگی بیرون بیاورد و یک راهنما برای رسیدن به شغل مناسب شما باشد. گاهی یک مشورت بجا و موثر می تواند منجر به این شود که شما تصمیم گیری بسیار بهتری را داشته باشید. شما هم استانی های عزیز می توانید با مراجعه به مشاور شغلی در اصفهان از این مزایا بهرمند شوید و بتوانید برای خود یک انتخاب حرفه ای و عالی داشته باشید.
 
راه اندازی کسب و کار در اصفهان

راه اندازی کسب و کار در اصفهان

هیچ اتفاقی در این جهان قابل پیش بینی نیست. کمتر کسی تصور میکرد که این روز ها به دلایل مختلف از جمله بیماری و تحریم ها و دلایل دیگر کسب و کار ها تحت و شعاع قرار گیرند و افراد بسیاری با مشکل مواجه شوند. البته هستند کسانی که با آمادگی به استقبال این بحران ها رفتند و توانستند در دوران رکود باز هم فروش بالایی داشته باشند. شاید شما در حال فکر کردن به راه اندازی کسب و کار در اصفهان باشید و سوالاتی ذهن شما را درگیر نماید. سوالاتی از جمله : آیا شغلی که در ذهن دارم مناسب است؟ آیا تعداد رقبا زیاد هستند؟ از کجا باید شروع کنم؟ چگونه برندسازی کنم؟ و … پس برای اینکه متوجه اهمیت کار شوید موارد زیر را بیان میکنیم.
 • همه ی افراد ، دانش و توانایی انجام دادن همه کار ها را ندارند. پس اگر می خواهید در کسب و کار خود به یک موفقیت و رشد بالا برسید از خدمات مشاوره ای کمک بگیرید. 
 • مشاوره می تواند در کسب و کار شما مشکل را شناسایی وبا دادن راهکارهایی مشکلات را رفع کند. این مشاوره ها به دلیل مهارت بالا و تجربه کافی می توانند در سهولت حل مشکل چاره ساز باشند و آن را شناسایی و ریشه کن کنند.
 • استفاده از تجربیات موفق دیگران و جلوگیری از فرایند حدس و خطا در یک کسب کار بسیار مهم است. وجود یک مشاور کار کشته میتواند این مورد را برای شما برطرف کند.
 • یک مشاور توانمند میتواند با ارائه ایده های مناسب و با استفاده از خلاقیت و نبوغ شما را در برابر رقبا موفق سازد.
 • همواره در هر بیزینسی قرارداد های متفاوتی بسته میشود. قرارداد کاری با مشتری و همکاران. قرارداد های استخدام کارمندان و از این قبیل موارد. در این خصوص وجود یک کارشناس دلسوز در کنار مجموعه شما میتواند بسیار حائز اهمیت باشد.
 • مدیریت بحران های کاری یکی از دلایل مهم نیاز یک مشاور کسب و کار است.
 • تحلیل بازار و رقبا و ایجاد مزیت رقابتی و شرایط اقتصادی پایدار از دیگر موراد مطرح شده برای اثبات این ادعاست.
 • مورادی مانند محل کسب و کار، موارد قانونی، تبلیغات و برند سازی، فروشگاه اینترنتی، آموزش پرسنل و بسیاری موارد دیگر نیز وجود دارد که در این بین جایگاه خاصی خواهد داشت. به طور مثال شما میتوانید با سرچ کردن مشاور کسب و کار در اصفهان در این موقعیت جغرافیایی شخصی را انتخاب کنید که تمامی مناطق اطراف را به خوبی شناخته و تصمیماتی متناسب با خلق و خوی مردم این موقعیت جغرافیایی بگیرد.

مشاور توسعه کسب و کار

جدای از اینکه بسیاری از مردم به دنبال راه اندازی یک فعالیت اقتصادی جدید هستند. افراد زیادی نیز خواهان توسعه بیزینس فعلی خود هستند. و در این راستا نیازمند یک مشاور توسعه کسب و کار میباشند. اما این توسعه به چه نحوی باید شکل بگیرید؟برای توسعه یک کسب و کار باید در ابتدا تحلیل دقیق و کاملی از بازار، رقبا، شرایط کنونی شما و دیگر اطلاعاتی از این قبیل داشت. این اطلاعات به شما کمک میکند نقاط ضعف و قوت خود و رقبایتان را درک کنید. پی بردن به این موضوع که چرا برخی موفق و برخی ناموفق هستند بسیار مهم است. به طورحتم هیچ موفقیتی بی علت نیست. پس در ابتدا باید به دنبال یک دلیل باشید. اینکه این کار را چگونه و از کجا شروع کنید از وظایف یک مشاور توسعه بیزینس است.
یک مشاور تاثیر گذار همواره در راستای رشد و توسعه شما فعالیت میکند. شاید شما در حال حاضر شروع به فعالیت در یک حوزه اقتصادی کرده باشید و در طول مسیری که طی میکنید ممکن است سرعت پیشرفت شما کم شود و حتی در مواردی سرعت پیشرفت ثابت بماند.  نمودارهای فروش و ارئه خدمات شما دیگر رشدی نخواهد داشت و این در حالی است که نیاز به یک انرژی جدید و مضاعف دارید که شما را راهنمایی کند و به توسعه و رشد خدمات شما جان تازه ای ببخشد.
به نظر شما این توسعه چگونه شکل میگیرد؟ چه موارد مهمی میتواند در این حوزه مد نظر قرار گیرد؟  مشاور توسعه باید چه فرایندی را برای شما پیاده سازی کند؟ اینها و بسیاری از سوالات دیگر ممکن است برای شما پیش آید و ذهن شما را درگیر کند. بنابراین در چند گزینه فعالیت هایی که باید برای توسعه یک کسب و کار انجام شود را مطرح میکنم. برای اطلاع از شرح هر کدام میتوانید با ما همراه باشید.
 • تحلیل جایگاه شما
 • تحلیل جایگاه رقبا
 • تحلیل بازار
 • افزایش سهم شما در بازار از میزان فروش و مشتری
 • برندسازی و برندینگ کسب و کار شما
 • توسعه و افزایش مهارت پرسنل در زمینه های فن بیان و بازاریابی و مهارت های تخصصی و جلوگیری از هزینه های اضافی
 • ایجاد مزیت رقابتی پایدار 
 • برنامه ریزی جهت ایجاد یا توسعه باشگاه مشتریان که منجر به ایجاد مشتریان وفادار میگردد
 • طراحی کمپین های تبلیغاتی حرفه ای با کمترین هزینه
 • ساماندهی شبکه های اجتماعی و فعال کردن این درگاه ها
 • تبلیغ برند شما و معرفی به مشتریان هدف با استفاده از بانک اطلاعات قدرتمند
 • سیستم سازی کسب و کار شما
 • استفاده از تمامی تکنینک های تحلیلی
 

مشاور کسب و کار اینترنتی

بسیاری از افراد تمایل زیادی به راه اندازی کسب و کار های اینترنتی دارند. شاید فروش بالا و وجود مشتریان زیاد از سراسر کشور یکی از دلایل این میزان از استقبال باشد. نکته قابل ذکر در این میان داشتن یک استراتژی هدفمند برای رسیدن به موفقیت است. این استراتژی با وجود یک مشاور کسب و کار با تجربه تحقق خواهد یافت. همانند این کسب و کار ها که به صورت اینترنتی مشتریان خود را ساپورت میکنند یک مشاور کسب و کار اینترنتی هم میتواند به صورت غیر حضوری به مشتریان خود خدمات ویژه ای را ارائه دهد. خدماتی که به صورت حضوری میتوان از آن بهره مند شد در شرایط غیر حضوری و اینترنتی نیز قابل دست یابی است.
به شکل قابل توجهی استفاده از خدمات اینترنتی میتواند کار گشا باشد. جدای از جلوگیری از بسیاری هزینه ها در این روش، استفاده از یک مشاور کسب و کار اینترنتی بر تسریع پیشرفت شما در رسیدن به موفقیت شغلی خواهد افزود. نکته مهم دیگر اینکه یک مشاور توانمند و دلسوز و با دانش میتواند به راه اندازی اصولی کسب و کار آنلاین شما کمک شایانی داشته باشد. با توجه به رسالت و مسئولیت اجتماعی که برای ما از ارکان مهم کسب و کار ماست لذا ارائه خدمات به صورت اینترنتی و آنلاین نیز امکان پذیر است. در این امر هزینه چندانی مد نظر قرار ندارد و اصل مهم کمک به کسب و کار ها برای رسیدن به اهداف مالیشان است. برای استفاده از این خدمات کافیست در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و واتس اپ با من در ارتباط باشید تا تمامی دانش و تجربه خود را در اختیار شما قراردهم. در صورت نیاز به اطلاعات تماس و آدرس شبکه های اجتماعی میتوانید از قسمت تماس با ما با من و تیم من در ارتباط باشید.
 

دفتر مشاوره کسب و کار اصفهان

۱۲ دیدگاه

 • سلام.من یه فروشگاه اینترنتی دارم و خیلی هم تلاش کردم که در سرچ های گوگل بالا باشم.اما مشتریام کمه.بنظرتون چرا؟

  • سلام دوست من.اولا باید بررسی کنید ببینید با چه کلماتی بالا هستید و آیا این ها کلمات هدف هستند یا نه.دوما سئو یکی از راه های جذب مشتریه که تازه اونم باید هدفمند باشه

 • سلام .من جوون ۲۶ساله دیپلم تصویرسازی دارم سرمایه نهایتا ۲۵میلیون میشه چ کاری راه انداخت ؟؟

  • سلام.شما یکی از بهترین حرفه ها را دارید.تولید محتوای مناسب و اینستا مارکتینگ گزینه مناسبی برا شماست

 • با سلام و وقت بخیر
  من به همراه تعدادی از دوستانم به دنبال راه اندازی کسب و کار متناسب با خودمون هستیم.
  و میخواستیم برای گرفتن ایده و طرح لازم از راهنمایی شما استفاده کنیم.
  ممنونم.
  در ضمن من لیسانس الکترونیک
  و دوستانم ارشد مدیریت و نفر سوم دکتری سلولزی دارند.

  • با سلام و آرزوی سلامتی برای شما.میتونید با من در ارتباط باشید تا بتونیم راه حل مناسبی پیدا کنیم.نیاز به یکسری اطلاعات هست و فقط با اطلاع از رشته تحصیلی نمیشه صحبت کرد

 • سلام. به نظر شما راه اندازی یک مرکز اموزش زبان انگلیسی با وجود این همه اموزشگاه، جواب میده ؟ و اینکه چه کار جدید و حرفه ای می توان در این زمینه انجام داد؟ و اینده اموزش زبان انگلیسی با اموزشهایرایگان اینستا و یوتیوب بازم کسی براش پول میده؟ ممنون میشم کمکم کنید.

  • سلام.اگر در نوع آموزشتون مزیت جدید و یا سبک متفاوتی ارائه بدید بله میتونید موفق باشید.این نکته را هم در نظر بگیرید که هنوز خانواده ها برای آموزش زبان فرزندانشون را به آموزشگاه ها میفرستن.اما اگر به سبک و ورشی که همه کار میکنن شما هم ادامه بدید بنظرم گزینه مناسبی نیست.در صورتی که در حوزه زبان انگلیسی مهارت دارید روش های درآمدی دیگه ای هست که میتونید استفاده کنید.

   • بله رشته ام زبان انگلیسی است. کارشناسی ارشد.
    منظورتون از روش های درآمد دیگه چیست ؟ میشه با ذکر مثال بفرمایید تو چه حیطه ای وقت و انرژی بذارم بهتره ؟ مچکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 8 = شانزده

با من تماس بگیرید
سوالی داری دوست من؟
ارسال در واتس اپ