آموزش بازاریابی در اصفهان | آموزش تخصصی بازاریابی | اهمیت بازاریابی در کسب و کار

آموزش بازاریابی در اصفهان

آموزش بازاریابی در اصفهان یا تهران و یا شهرهای دیگر ، یکی از نیاز های این روزهای افرادی  است که  به دنبال کاری مناسب و پر در آمد هستند. البته همانند تمامی مشاغل این حرفه نیز نیاز به آموزش دارد.آموزش هایی  که همواره طرفداران خود را دارد.اما طیف عظیمی از بازاریابان از طی مراحل این آموزش های تخصصی بازاریابی  سرباز می زنند. در حالی که با توجه  به نیاز جامعه به این قشر متخصص ، بازاریابی  می تواند در آمد بالایی برای شما ایجاد کند.و جز مشاغل پول ساز برای شما باشد.

صاحبان کسب و کار همیشه برای رفع نیاز خود به درج آگهی برای یافتن بازاریاب یا کارشناس فروش  روی می آورند.بنابراین هر روزه شاهد آگهی هایی برای استخدام کارشناس فروش و یا بازریاب تلفنی  و حضوری با حقوق و مزایای بسیار چشم گیر هستیم. اما چرا نیاز دو طرف برآورده نمی شود؟ شاید ۳ عامل  مهم در این امر تاثیر گذار باشد.

 1. توقع بالای صاحبان کسب و کار
 2. عدم آموزش و تخصص کارشناس فروش و بازاریاب
 3. هم فکر و هم فضا  نبودن طرفین

 البته موارد بسیاری می توان  موجبات عدم توافق را فراهم سازد .بحث دستمزد، محیط کار ، شرایط کاری و… اما نبود تخصص و آموزش برای بازاریاب عاملی بسیار تاثیر گذار است.چرا که یک بازاریاب  موفق می تواند توانایی های خود را به صاحبان  کسب و کار نشان دهد. و این نشان از آموزش اوست. بنابراین بر خود لازم دانستیم تا آموزش بازاریابی در اصفهان را به صورت تئوری و عملی آغاز کنیم.

http://davodmosavi.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/
http://davodmosavi.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/

آموزش تخصصی بازاریابی

آموزش تخصصی بازریابی بسیار مهم است .تخصصی که علاوه بر متد عملی ، نیاز به تجربه و کارگاه عملی نیز دارد. برای این نوع آموزش ها ، ما کارشناسان متخصص و با تجربه  برای انتقال دانش را به کار گرفته ایم. و از محیط های کاری واقعی برای افزایش تجربه استفاده کرده ایم. علاوه بر آموزش بازاریابی در اصفهان و سایر شهرها ، در این کارگاه ها یا استفاده شرایط کالا واقعی آموزش تخصصی بازاریابی را آموزش داده و در حین کار ایراد های  کاری و آموزشی را رفع می کنیم.تمرکز اصلی در این نو آموزش بر روی ۶ گزینه می باشد.

 1. افزایش اعتماد به نفس
 2. بالابردن توانایی مهارت سخنرانی
 3. فنون مذاکره
 4. مهارت متقاعد سازی
 5. آموزش به صورت کاملا حرفه ای و واقعی
 6. افزایش مهارت فن بیان

برای اطمینان از یادگیری کامل و تکمیل آموزش تخصصی بازاریابی . یک کارشناس حرفه ای به عنوان مربی در کنارفراگیر فعالیت کرده و نکات آموزشی را به او انتقال می دهد.کلاس های آموزش بازاریابی در اصفهان در چندین مجموعه از جمله هلدینگ تبلیغاتی بانک اطلاعات مشاغل ایران به صورت کارگاهی برگزار می گردد.

سعی بر آن شده  که تمامی موارد به صورت تخصصی توسط مدرس و کارشناسان خبره آموزش داده شود. دوره هایی که در آن آموزش تخصصی بازاریابی  به صورت حضوری  و غیر حضوری امکان پذیر است.

اهمیت بازاریابی در کسب و کار

به نظر شما اهمیت بازاریابی  در کسب و کار تا چه حد است ؟ چه مواقعی  باید از بازاریابی استفاده کنیم ؟ به طور کلی چرا باید بازاریابی کنیم؟

امروزه بسیاری  از کسب و کار ها برای بقا در شرایط رقابتی  می بایستی  بر روی برند سازی کسب و کار خود تمرکز کنند. در صورتی که برند سازی به صورت کاملا اصولی انجام شود، موجب رشد و توسعه کسب و کار می گردد اما این امر کار آسانی نخواهد بود.شناسایی و درک این مشکلات موجب  مشخص شدن اهمیت بازاریابی در کسب و کار می شود. شناسایی و درکی که موجب شناخت نقاط قوت و ضعف ، شرح وظایف انتظارات ، فرصت ها و تهدیدها و … موجب ایجاد یک فضای فکری مناسب بین صاحبان کسب و کار و نیروهای خود می شود.به این نکته دقت کنید یک بازاریاب می تواند بیشترین کمک را به پیشرفت یک کسب و کار کند. در صورتی که آموزش لازم و درک درستی  از فضای کسب و کار داشته باشد. این موضوع موجب تحقق اهداف یک مدیر می شود. بنابرین  آموزش تخصصی بازاریابی و دیگر آموزشها به روش صحیح در آینده یک کسب و کار بسیار موثر است. ما با ایجاد بستر های آموزشی مناسب در تمامی نقاط به ویژه آموزش بازاریابی در اصفهان سعی بر آن داشته ایم که مسولیت اجتماعی خود را به انجام برسانیم.به نظر ما اهمیت بازاریابی در کسب و کارا بسیار زیاد است چرا که تاثیر مستقیم بر برند سازی ، فروش و توسعه کسب و کار دارد.پس بر آن شدیم تا کیفیت آموزش های خود را هر چه بیتشر بالا ببریم.

آموزش بازاریابی در اصفهان

اصول بازاریابی موفق

برای تبدیل شدن به یک بازاریاب حرفه ای نیاز به داشتن  اصطلاعات عمیقی از این حرفه است.به طور کلی باید اصول بازاریابی موفق را دانست.این اطلاعات را می توان به صورت چند بخش کلی مطرح کرد که هر کدام از این بخش ها نیاز به گذراندن دوره آموزش خاص است.

برای هر چه ساده تر شدن آموزش ها در اصول بازاریابی موفق، موارد زیر مطرح می شوند. در واقع داشتن این  موضوعات به افزایش مهارت بازاریابی ما کمک  کرده و ما را با اصول بازریابی موفق آشنا می کند.

 1. کالا یا خدماتی که ما به دنبال فروش آن هستیم چه نیاز و مشکلی را حل کند؟

 2. مزیت رقابتی کالا و خدمات ما چیست ؟ چه موضوعی مارا از رقبا متمایز و جدا می کند؟ چگونه باید این تمایز را مطرح کرد؟

 3. بازار هدف و مشتریان ما چه کسانی هستند؟ در مورد بازار و مشتریان هدف خود چه اطلاعاتی داریم ؟آنها به دنبال چه چیزی هستند ؟

 4. جایگاه ما نسبت به رقبا بین مشتریان کجاست ؟ طرح خاص یا پیشنهاد رد نشدنی ما چیست؟

 5. از چه راهی برای ایجاد یک حس خوب در مشتری استفاده کنیم ؟

 6. مشتریان را چگونه دسته بندی کنیم؟ مشتری وفادار کیست ؟

 7. چه چیزی یا چه کاری موجب افزایش رضایت مشتری می شود؟

 8. برای رسیدن به اهداف بازاریابی خود باید چقدر فروش داشته باشیم ؟

 9. افراد تاثیرگذار در بین مشتریان من چه کسانی هستند؟

 10. برای ساخت شبکه ارتباطی قوی چه کاری باید انجام داد؟

 11. فنون مذاکره ، سخن رانی ، متقاعد سازی ، فن بیان ، زبان بدن و …

 12. مهارت گوش دادن

اینها نمونه ای از سر فصلی است که در این دوره به صورت کامل برای علاقه مندان به آموزش تخصصی بازاریابی گفته می شود.در انتهای دوره به تمامی نفرات گواهینامه فنی حرفه ای تقدیم میگردد.نفرات برتر جهت ورود به بازار کار و اشتغال به کسب و کارهای بزرگ معرفی می شوند.

http://davodmosavi.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b5%d9%81%d9%87%d8%a7%d9%86/

۱۳۹۸-۱۱-۱۲ ۰۰:۵۸:۳۲ +۰۳:۳۰بدون دیدگاه

درج دیدگاه