آموزش بورس در اصفهان | تکنیک های موفقیت در بورس | کلاس بورس در اصفهان

بورس چیست؟چرا باید به بازار بورس وارد شویم

بورس چیست؟چرا باید به بازار بورس وارد شد

بورس مکانی هست که سهامداران در آن میتوانند سهام خود را در آن خرید و فروش کنند .  سودی که ما میتوانیم در بورس بدست بیاریم نسبت به بانک خیلی بیشتر هست چون زمانی که ما پولمان را در بانک سرمایه گذاری میکنیم تورمی که بهش میخورد مبلغی از پولمان کم میشود ولی یکی از فایده هایی که بازار بورس اوراق بهادر و سایر بورس ها دارند این است که هیچ تورمی به سرمایه آن ها در بورس نمیخورد و جالب اینجاست که مالیات هم در بازار های بورس دخیل نیست و این یک برد بسیار خوبی برای کسانی است که میخواهند سرمایه خودشان را چند برابر کنند .
انواع بازار های بورس :
 1. بورس اوراق بهادر : در این بورس سهام های شرکت ها خرید و فروش میشود
 2. بورس سکه و دلار و طلا : همانطور که پیداست در این بازار مشتریان شما کسانی هستند که دلار و طلا و سکه میخرند یا میفروشند .
 3. بورس ماشین : در این بورس ما روی ماشین ها سرمایه گذاری میکنیم .
 4. بورس املاک : در این بورس ما روی آپارتمان ها و خانه های مسکونی سرمایه گذاری میکنیم .
توصیه ما به شما دوستان عزیز این است که اگر حرفه ای نیستید بورس اوراق بهادر کار کنید چون خیلی راحت میتونید در مدتی به سرمایه ای که دوست دارید برسید و نسبت به بقیه بازار ها متقاضیان بیشتری دارد ولی بقیه بازار ها مشتری های خاص خود را دارند .

تکنیک ها و هزینه موفقیت در بورس

 تحلیل تکنیکال یا تابلو خانی چیست ؟
تحلیل تکنیکال به شما کمک میکند با نوساناتی که بازار داشته است  با کمک تابلو بتوانید در خرید و فروش های خود برنامه ریزی کنید . زمانی که شما با برنامه جلو بروید بدانید و از آینده و گذشته یک سهمی با خبر باشید میتوانید بفهمید که خرید آن سهم بهتر است یا فروش آن سهم ، تعدادی از کسانی که بورس کار میکنند تحلیل تکنیکال بلد نیستند و به همین دلیل نمیدانند که هر ارزی را در چه موقعی بخرند و در چه موقعی بفروشند .

روان شناسی بازار

اگر شما روان شناسی بازار را بلد باشید میتوانید حوادثی که اتفاق میوفتد را پیش بینی کنید و مسلما برای این کار شما باید زمان زیادی را در بازار باشید که کل بازار را بشناسید و با هر خبری که شنیدید سریع اقدام نکنید .ما همه این موضوعات را در کلاس بورسی که در استان اصفهان برگذار میکنیم به شما عزیزان یاد میدیم تا همگی طعم موفقیت را بچشیم .
هزینه کلاس یا دوره بورس بستگی دارد به نوع دوره ای که برگذار میشود . مثلا دوره تکنیکال یک قیمتی دارد دوره تکنیکال پیشرفته مسلما باید قیمت بالاتری داشته باشد و قیمت ها بسته به نوع سر فصل ها و مدت زمان دوره بستگی دارد . هزینه کلاس بورس درحقیقت هزینه نیست و نوعی سرمایه گذاری هست برای علم خودتان که اگر آنرا افزایش دهید ثروتی هم که دارید افزایش پیدا میکند . اگر توان خرید کل دوره را ندارید میتوانید هزینه کلاس بورس را هم به صورت اقساط پرداخت کنید تا بتوانید دوره را شروع کنید . ضمانتی که به شما میدهیم این است که اگر در دوره نتوانستید به آن پیشرفتی که مد نظر دارید برسید ما هزینه دوره را به شما میدهیم و یکی از  فایده ای که کلاس برای شما دارد این است که شما میتوانید با کارشناس ما در ارتباط باشید که بتوانید سرمایه خود را به نحو احسنت سرمایه گذاری کنید و کمتر ضرر کنید در صورتی که شما اگر این دوره را به پایان رساندید نیازی به کارشناسان ما ندارید و خودتان هم یک کارشناس میشوید که به بازار مسلط شده است.برای شروع نیاز به آموزش بورس در اصفهان دارید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
تکنیک های موفقیت در بورس
آموزش بورس در اصفهان

آموزش بورس در اصفهان

آموزش بورس در اصفهان و سایر استان ها کلاسی پرکابرد است زیرا شما وقتی بورس بلد باشید میتوانید در بازار کمتر ضرر بکنید .وارن بافت میلیاردر و مدرس بورس میگوید : شما اگر ضرر کردید میتوانید به سود برسید .درحقیقت تا زمانی که شما در بازار سرمایه گذاری بورس شکست نخورید و ضرر نکنید نمیتوانید سود کنید . شما با شرکت در کلاس بورس میتوانید این ضرر را خیلی کمتر بکنید چون تابلو خانی و بقیه موضوعات را یاد میگیرید و با تکنیک های بورس جلو میروید و حرفه ای میشوید . ما با علاقه ای که داریم دوست داریم که به هم استانی های عزیز در امر بورس کمک کنیم و از علمی که در بورس داریم را به آنها یاد دهیم تا بتوانند در سودی که ما میکنیم شریک بشوند و در حقیقت با همدیگر در این بازار سود کنیم .
سر فصل های کلاس بورس در اصفهان به صورت خلاصه برای شما لیست کرده ایم .
 •  اصطلاحات و اشنایی با بورس .
 • معرفی بازار های سرمایه گذاری .
 • نحوه های تحلیل بازار .
 • تحلیل تکنیکال .
 • تحلیل فاندامنتال .
 • تحلیل به صورت روانشناسی بازار .
 • مدیریت ریسک .
و دوره های جذابی که شما وقتی آنهارا یاد بگیرید میتوانید رشد بسیاری در خرید و فروش سهم های خودتان داشته باشید و کمک میکند که شما در بازار ضرر کمتری بکنید .
این محتوا توسط یکی از فراگیران دوره های تولید محتوا تولید شده است.برای اطلاع از شرایط آموزشی دوره تولید محتوا میتوانید با ما در تماس باسید.
2020-02-28T20:23:21+03:30بدون دیدگاه

درج دیدگاه